Tablice graficzno-tekstowe

Wyświetlacz graficzno-tekstowy służy do wyświetlania grafiki i tekstu informacyjno-reklamowego w trybie jednokolorowym (monochromatycznym) z wykorzystaniem różnorodnych efektów graficznych.
Atuty urządzeń graficzno-tekstowych

Budowa wyświetlaczy mono

Sterowanie za pomocą komputera

Dostępna kolorystyka

Sterowanie przez internet

Dla wygody użytkowników opracowano  system sterowania wyświetlaczami poprzez Internet. Daje to możliwość zarządzania wyświetlaczem lub całą siecią wyświetlaczy z komputera z dostępem do internetu znajdującego się w każdym miejscu na świecie. Będąc nawet poza firmą – w swoim domu możesz zmienić treść wyświetlanego spotu reklamowego.

Automatyczna regulacja jasności

Bieżący pomiar przez sensor jest zawsze aktualny. Starsze rozwiązania oparte tylko na trybie godzinowym nie uwzględniały zmian położenia słońca względem wyświetlacza, zmian zachmurzenia w ciągu dnia ani skracania i wydłużania dnia w ciągu roku, przez co treści w niesprzyjających warunkach mogły być nieczytelne a w innych razić zbyt jasnym światłem.
Skuteczna regulacja jasności pozwala uniknąć konfliktów przez zbyt jasne urządzenie.
Oprócz automatycznej regulacji jasności opartej na sensorze, istnieje możliwość manualnego wybrania i zablokowania poziomu jasności (10 poziomów do wyboru).

Intuicyjne i przyjazne oprogramowanie

Do obsługi tablic służy autorski program o przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Za jego pomocą odbywa się tworzenie spotów tekstowych oraz graficznych, zarządzanie godzinami pracy, ustawienia opcji dodatkowych np godziny,daty, temperatury. Posiada on wiele ciekawych funkcji oraz gotowych animacji nakładanych na tekst oraz grafikę. Dla wygody użytkowników program Mono Studio oferuje podgląd tworzonej animacji. Współpracuje z formatami BMP, JPG. Do stworzenia animacji może również posłużyć m.in. Adobe Flash, w tym wypadku generujemy sekwencje JPEG i importujemy jako klatki do MonoStudio.

Możliwość cieniowania

Urządzenia posiadają 16-poziomową gamę odcieni (dostępnych jasności) pikseli. Każda dioda LED będąca pojedynczym pikselem obrazu, może przyjmować niezależnie 1 z 16 poziomów jasności.

Możliwość ta ma olbrzymie znaczenie dla jakości i czytelności obrazu, a w konsekwencji dla atrakcyjności treści prezentowanych na wyświetlaczu.

Wbudowany timer zasilania – Tryb ECO

Dla wygody użytkownika, ekologii i oszczędności energii wyświetlacze wyposażone są w tryb ECO.
Jest to funkcja automatycznie włączająca i wyłączająca wyświetlacz o określonych godzinach.

Przykładowe filmy z realizacji

Najczęściej zadawane pytania

Czy tablica może być dwustronna ?
Tak.
Wykonujemy również tablice dwustronne. Do szerokości 134cm posiadamy w ofercie dedykowane stelaże prostopadłe. Powyżej tego wymiaru stelaż należy wykonać we własnym zakresie.

Czy poradzę sobie z programowaniem tablicy ?
Programowanie wyświetlaczy graficzno-tekstowych odbywa się za pomocą komputera. Programowanie oraz zarządzanie tablicą jest proste i intuicyjne.. Do zestawu dołączona jest czytelna instrukcja obsługi opisująca poszczególne etapy programowania. Komunikacja możę odbywać się poprzez przewód (sterownik LAN, bezprzewodowo (sterownik WiFi), a po odpowiedniej konfiguracji również przez internet.

Czy na tablicy można wyświetlić dwa wiersze?
Dwa wiersze można wyświetlić na tablicach posiadajacych na wysokośc min. 16px.

Czy produkt jest produkowany w Polsce?
Tak. Wszystkie urządzenia oferowane na naszej stronie są produkcji polskiej.
Oczywiście pod hasłem produkcja polska nie mamy tu na myśli importu gotowych modułów z Chin i składanie na miejscu pod konkretny wymiar.
Cały proces technologiczny od początku do końca odbywa się w kraju, gdyż tu znajduje się linia produkcyjna. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić serwis i części zamienne nawet po kilkunastu latach od zakupu urządzenia.


Zaufali nam

Reklama diodowa - Telebimy - Tablice LED - Wyświetlacze tekstowe - Wyświetlacze graficzno-tekstowe - Zegary i termometry - Krzyże Apteczne - Wyświetlacze dla przemysłu - Pylony - Tablice wyników - Reklama świetlna - Wyświetlacz LED - LED baner - Producent - Reklama - Billboard - Telebim - Wyświetlacz cenowy - Cyfry matrycowe - Krzyż - Neon - Tablice busowe - Liczniki dni bez wypadku - Tablice bhp - Tablice przemysłowe - Polski producent - Eventy - Outdoor - Reklama zewnętrzna - Bandy sportowe - Wyświetlacze dla transportu